Pogarantinis Ford servisas Vilniuje. Ford remontas - AutoMyla

Norint užtikrinti Jūsų Ford automobilio maksimalų ilgaamžiškumą ir efektyvumą, būtinas aukštos kokybės Ford servisas. Jeigu susidūrėte su savo automobilio gedimais, Jums neabejotinai reikalingas profesionalus Ford remontas. Tačiau kokį autoservisą pasirinkti, kai tokia gausa? Ford automobilių remonto paslaugos Vilniuje siūlomos įvairiausiuose autocentruose. Ford servisas Vilniuje AutoMyla - vieta kur tinkamai atliekamas automobilių remontas, platus siūlomų paslaugų kompleksas, reguliari automobilio priežiūra, kuri užtikrins Jūsų automobilio ilgaamžiškumą bei sklandų važiavimą.


 

Registracija
Internetu arba +37063814729

 


Mes, nors ir nesame oficialus Ford servisas, bet mūsų prioritetas teikiamas kiekvieno kliento pageidavimams ir lūkesčiams. Stengiamės, kad visos automobilio remonto problemos būtų išspręstos maksimaliai. Tiesioginis kelias į sėkmingą automobilio remontą prasideda nuo pasitikėjimo ir patirties.

 


Ford servisas Vilniuje, Ford automobilių remontas


Kodėl mūsų Ford servisas Vilniuje?

Ar esate ilgai svajoję apie autoservisą, kuriuo galite pasitikėti be išlygų? Mūsų Ford servisas, ne tik atitiks, bet ir pranoks Jūsų lūkesčius. Pažangi diagnostikos įranga suteikia galimybę greitai ir tikslingai nustatyti bet kokią automobilio gedimo priežastį, o mūsų ilgametę patirtį turintys meistrai užtikrins, bet kokio sudėtingumo remonto darbų atlikimą aukščiausio lygio profesionalumu. Ford servisas stovi ant trijų pagrindinių principų: kokybės, skaidrumo ir kliento pasitenkinimo. Mes dirbame kiekvieną dieną norėdami užtikrinti, kad Jūsų patirtis su mumis būtų kaip galima teigiamesnė.

 


 

Registracija
Internetu arba +37063814729

 


  • Pirminė patikra nedelsiant. Automobilių remontas Vilniuje prasideda čia, mūsų autoservise. Užsiregistruok šiandien, ir pirminę patikrą ar meistro konsultaciją gauk be jokio vilkinimo. Mes įgyvendiname efektyvų problemų nustatymo procesą, kuris įtraukia kompiuterinę diagnostiką ir ekspertų įvertinimą, kad Jūsų automobilio remontas vyktų sklandžiai.
  • Ilgametė patirtis. Nuo savo pradžios mes išsprendėme begalę skirtingų Ford automobilių gedimų, sukurdami plačią patenkintų klientų bazę ir metodiškai kaupdami vertingas žinias apie šios markės automobilius. Taigi, kodėl nepasinaudoti mūsų ekspertų komandos žiniomis ir patirtimi? Mūsų siekis yra užtikrinti, kad kiekvienas klientas paliktų mūsų servisą patenkintas ir ramus dėl savo Ford automobilio būklės. Technologijų raida ir modernūs automobiliai šiandieniniai  dienai yra neatsiejama kasdienybės dalis, kurioje svarbus vaidmuo tenka kokybiškam automobilių prižiūrėjimui ir taisymui. Ford automobiliai, žinomi savo inovatyvumu ir sudėtingomis sistemomis, ypač reikalaujantys specifinių žinių ir įgūdžių. 
  • Aukščiausia klasė, profesionalumas. Mūsų profesionalus ir patikimas Ford servisas - tai daugiau nei paslauga. Tai mūsų įsipareigojimas užtikrinti, kad Jūsų automobilis būtų taisomas kuo efektyviau, pagal nuoseklų iš anksto numatytą darbų planą.
  • Moderni, šiuolaikiška įranga. Modernūs automobiliai, ypač tokie kaip Ford su savo išmaniomis technologijomis ir elektroninėmis sistemomis, vis dažniau reikalauja ne tik aukšto lygio techninio supratimo, bet ir specializuotos įrangos gedimų diagnozavimui bei remontui. Nėra abejonių, kad klaidingai atliktas remontas ar netinkama techninė priežiūra gali ne tik sukelti papildomų problemų, bet ir smarkiai padidinti remonto sąnaudas. Mes esame Įsitikinę, kad tikslus gedimų nustatymas modernios įrangos pagalba ir profesionalus jų šalinimas yra raktas į sėkmę, užtikrinantis, kad Jūsų Ford automobilio remontas bus atliekamas su ypatingu dėmesiu ir meistriškumu.
  • Užtikrinta kokybė. Mes įsitikinę, kad kokybiškas Ford servisas ne tik padeda išlaikyti Jūsų automobilio būklę ir ilgaamžiškumą, bet ir sumažina nereikalingų, ilgainiui susidarančių problemų tikimybę. Mūsų komanda ne tik tinkamai nustato gedimus, bet ir efektyviai ir ekonomiškai juos šalina, užtikrindama, kad visi remonto darbai  būtų atliekami atsižvelgiant į aukščiausius standartus. Sugebėjimas dirbti pagal kliento poreikius, tačiau nesumažinant darbo kokybės, tai yra mūsų serviso prioritetas. Nuoseklus darbas, garantijos ir teikiamos paslaugos formuoja įvaizdį, kuris ne tik susilaukia teigiamų atsiliepimų, bet ir nepertraukiamai pritraukia naujus lojalius klientus. Ford servisas Vilniuje užtikrina, kad kiekvienas darbas atliekamas kokybiškai, efektyviai ir laiku, kad galėtumėte mėgautis saugiu ir patikimu važiavimu. Ilgametė patirtis, neprilygstama darbų kokybė, neklystantis patikimumas, bei aiški ir skaidri kainodara formuoja mūsų verslo pamatus.
  • Pasitikėjimo ir efektyvumo sinergija. Paslaugų kokybė ir efektyvumas yra sukurta ne tik iš specifinių įgūdžių, bet ir tinkamų įrankių naudojimo. Mūsų Ford servisas Vilniuje pats geriausias įrodymas, kaip moderni įranga ir technologijos gali sustiprinti meistrų darbą suteikiant Jums greitą, bet tuo pat metu ir kokybišką Ford automobilio remontą.
  • Kliento saugumas ir pasitenkinimas. Kai automobilis reikalauja ,,dėmesio" kiekvienos detalės ypatumas ir kiekvienas mechanizmas turi būti tiriamas su dėmesingai ir profesionaliai. Platus mūsų paslaugų spektras, apimantis viską nuo kompiuterizuotos diagnostikos iki techninės patikros ir konkrečių remonto darbų, užtikrina, kad kiekvienas Ford automobilio savininkas rastų tai, ko reikia jo automobiliui. Ford servisas Vilniuje AutoMyla yra čia, kad padėtų ir paaiškintų, kaip ir kokias remonto paslaugas galime atlikti, kad Jūsų automobilis būtų tinkamai eksploatuojamas. Kiekvienas remonto ir priežiūros procesas atliekamas su nepriekaištingu dėmesingu ir atsakingu požiūriu.
  • Mūsų įsipareigojimas: Skaidrumas, Profesionalumas ir Patikimumas. Įsipareigojimas aukštai darbų kokybei, ilgalaikei partnerystei su savo klientais, orientacija į kiekvieno kliento poreikius atskirai, visapusiškos profesionalios paslaugos, tai kas kas mus išskiria iš kitų autoservisų. Nuolat stengiamės kelti serviso standartus, kad galėtumėme tobulėti dar labiau. Neefektyvūs, netinkamai organizuoti remonto darbai ne tik reiškia prastą darbų kokybę, bet ir didina finansines bei laiko sąnaudas. Mes pasisakome už darbo efektyvumą, garantuodami optimalų kainos, laiko ir kokybės santykį, paremtą mūsų komandos žiniomis, patirtimi bei modernia įranga. Per daugelį metų pastebėjome, kad daug klientų patiria nusivylimą dėl nekorektiškų autoservisų praktikų - nuo skirtingų pradinės ir galutinės kainos iki nepagrįstai keičiamų detalių. Mes čia tam, kad pakeistumėme šią tendenciją.
  • Garantija kiekvienam remonto darbui. Mes garantuojame už kiekvieną atliktą remonto darbą ir suteikiame visas garantijas, numatytas įstatymais ir automobilių detalių gamintojų nustatytais reikalavimais. Ford servisas įsitikinęs, kad kiekvienas mūsų klientas turi jaustis ramus ir patenkintas, grįždamas namo su savo automobiliu.

Ford automobilių remontas, Ford servisas, varikliu remontas


Kokios dažniausios automobilio remonto paslaugos?

Amortizatorių Keitimas

Iš tiesų, Ford automobilio amortizatorių keitimas yra neeilinė procedūra, tai - lyg svarbiausias paskutinis akcentas, garantuojantis Jūsų saugią ir komfortišką kelionę. Ką darote, kai važiuodami jaučiate kiekvieną akmenėlį ir kiekvieną iškilimą? Teisingai, kreipiatės į mūsų patikimus, profesionalius meistrus. Ford servisas ne tik kokybiškai atliks amortizatorių keitimą, bet ir įsitikins, kad visi kiti Jūsų automobilio sistemos komponentai veiktų be priekaištų.


Kompiuterinė diagnostika

Automobilių technologijos sparčiai keičiasi, o mes kartu su jomis. Ford automobilio kompiuterinė diagnostika mūsų servise yra atliekama naudojant pačias moderniausias ir patikimiausias sistemas. Mūsų Ford servisas siūlo moderniausią kompiuterinę diagnostiką, leidžiančią greit ir efektyviai nustatyti gedimo priežastis Jūsų automobilyje. Kompiuterinei diagnostikai atlikti naudojama speciali įranga, leidžianti nuskaityti klaidų kodus, parametrus ir duomenis.


Tepalų keitimas

O jau Ford tepalų keitimas – tai ritualas, be kurio neįmanoma įsivaizduoti puikiai veikiančio automobilio. Ateikite pas mus ir jūsų Ford  variklis bus apdovanotas nauju gyvenimu, pasižyminčiu stipresniu veikimu ir prailgintu tarnavimo laiku. FORD servisas žino, kaip svarbu rūpintis savo automobilio „širdimi“!


Starterių remontas

O ką daryti, kai rytą Ford automobilis tiesiog nusprendžia, kad šiandien ne diena pradėti naujus nuotykius? Taip, starterio gedimas – ne maloniausias reiškinys, bet mūsų Ford servisas, esame čia, kad Jums padėtume! Atlikę kruopštų starterių remontą, užtikrinsime, kad  automobilis vėl ims ir veš Jus ten, kur norite būti.


Kuro siurblių remontas

Kai Ford automobilio kuro sistema ima streikuoti, kelionė gali tapti tikru išbandymu. Tačiau nesijaudinkite, Ford servisas kuro siurblių remontą atliks nepriekaištingai, su didžiausiu dėmesiu kiekvienai detalei. Mes padėsime kad kuras Jūsų automobilyje tekėtų vėl sklandžiai ir efektyviai.


Važiuoklės remontas

Ar pastebėjote, kad važiavimas tampa ne toks glotnus, kaip įprasta? Galbūt atėjo laikas apsilankyti mūsų servise, kad važiuoklė būtų patikrinta ir, jei reikia, suremontuota. Ford servisas su savo komanda atliks važiuoklės remontą kokybiškai, užtikrinant Jums ramias ir saugias keliones ateityje. 


Turbinų remontas

Turbinos - tai tikra Ford  širdies dalis, kuri užtikrina, kad Jūsų automobilis veiktų maksimaliai. Jeigu jaučiate, kad trūksta šiek tiek jėgos, musu specialistai mielai atliks turbinų remontą ir atgaivins  automobilio galios potencialą. Ford servisas Vilniuje atlikęs išsamią kompiuterinę diagnostiką, atliks turbinos restauravimo bei remonto darbus


Purkštukų remontas

Ir galiausiai, purkštukų remontas – tai, kas reikalinga, kad Jūsų FORD automobilis vėl pradėtų veikti sklandžiai. Mūsų Ford servisas naudoja pačias moderniausias technologijas ir metodikas, užtikrinančias, kad purkštukai veiktų tikslingai ir efektyviai, suteikdami  automobiliui gyvybingumo ir dinamikos.


Ford automobilių remonto paslaugos


Sankabos remontas

Sankaba - esminė bet kurio automobilio dalis, ir kai ji pradeda veikti ne taip kaip priklauso Ford servisas pasiruošęs Jums padėti.  Atlikę sankabos remontą mūsų servise vėl galėsite mėgautis sklandžiu ir tobulu vairavimu.

 

Mes, mūsų komanda, esame pasiryžę užtikrinti, kad Jūsų Ford automobilis būtų patikimas ir ilgaamžis draugas kelionėse.


 

Registracija
Internetu arba +37063814729