Pogarantis BMW servisas Vilniuje. BMW remontas - AutoMyla

Mūsų BMW servisas Vilniuje siūlo platų, kokybišką  paslaugų spektrą susijusį su Jūsų automobilio remontu. Modernus autoservisas atlieka tiek paprastus, tiek sudėtingus autoremonto darbus pagal nuoseklų, iš anksto nustatytą planą. Tai apima  automobilio diagnostiką, profilaktinį techninį aptarnavimą, bei kitas automobilio remonto paslaugas. Naudojama pažangi diagnostikos įranga ne tik greitai identifikuoja gedimo priežastis, bet ir užtikrina, kad ilgametė patirtis ir kvalifikacija leistų atlikti visų lygių remonto darbus. BMW servisas - paslaugų kompleksas apimantis periodišką, reguliarią automobilio priežiūrą, kuri užtikrins, kad Jūsų automobilis tarnaus ilgai ir sklandžiai.


 

Registracija
Internetu arba +37063814729

 


Kodėl rinktis mus?

Rasti patikimą BMW servisą Vilniuje, gauti platų remonto paslaugų kompleksą gali pasirodyti sudėtinga. Autocentrų, autoservisų ir net individualių meistrų gausa Vilniuje verčia automobilio savininkus svarstyti, kur kreiptis.  Mūsų komanda,  stebi automobilių rinką ir yra pasirengusi pašalinti bet kokius BMW automobilio modelių gedimus. Per tiek laiko, sugebėjome sukurti plačią patenkintų klientų bazę ir sėkmingai įveikti įvairiausius iššūkius, su kuriais susiduria BMW automobilių savininkai. 


 • BMW remontas ir priežiūraBMW automobilių remontas ir priežiūra yra svarbi siekiant išlaikyti automobilio veikimo efektyvumą, saugumą ir ilgaamžiškumą. Mūsų misija - užtikrinti, kad Jūsų automobilis būtų patikimas ir saugus kelyje. „BMW servisas Vilniuje“ tapo daug daugiau nei tik variklio patikra ar detalių keitimas. Mes galime pasiūlyti pažangią diagnostiką, sudėtingus elektroninius taisymus ir išmanias technologijas. Ši unikali kombinacija padeda  diagnozuoti ir šalinti gedimus daug greičiau ir efektyviau, sumažinant Jūsų laiko ir pinigų sąnaudas. Periodinė techninė apžiūra ir priežiūra, stabdžių sistemos tikrinimas, variklio diagnostika, važiuoklės patikra  gali sumažinti gedimų tikimybę ir išlaikyti automobilio veikimo efektyvumą, saugumą ir ilgaamžiškumą.
  Patikimumas. Sąžiningumas. BMW servisas nori Jums pasiūlyti, ne tik aukštos kokybės remonto paslaugų kompleksą, bet ir  sąžiningą bei skaidrią darbų eigos ir kainodaros politiką. Be galo svarbu, kad BMW servise remonto darbai  atliekami specialistų, kurie yra ne tik patyrę, bet ir nuolatos besidomintys naujausiomis automobilių technologijomis. Mes didžiuojamės ne tik mūsų komandos kompetencija, bet ir įranga, kuri leidžia mums atlikti darbus efektyviai ir preciziškai. BMW servisas pasižymi nepriekaištingu dėmesingu požiūriu ir atsakomybe, kuri suteiks kiekvienam klientui  ramybę, kad automobilis yra saugiose rankose. Mūsų ilgalaikė patirtis, aukštos kokybės darbo standartai, patikimumas ir skaidrumas yra ne tik mūsų prioritetai, bet ir įsipareigojimas Jums, mūsų vertingiems klientams.
  Kokybė. BMW servisas Vilniuje garantuoja greitą, operatyvų ir kokybišką BMW automobilio remonto darbą. Tik geriausios kokybės detalės, pažangios technologijos, mūsų serviso meistrų kvalifikacijos kėlimas leidžia Jums pasiūlyti platų, skirtingą geros kokybės paslaugų spektrą. Pradėję veiklą sukūrėme patirties ir kompetencijos bagažą, užtikrinantį tikslingą  BMW remontą Vilniuje. Stengiamės permąstyti visus kriterijus, susijusius su automobilio gedimu, ir suteikti jums skaidrumo ir sąžiningumo patirtį nuo pradinės konsultacijos iki galutinio darbo atlikimo.
  Individualumas. Atlikę kompiuterinę diagnostiką arba kitus būtinus veiksmus, mes sukursime preliminarią remonto sąmatą, kurią suderinsime su kiekvienu klientu individualiai prieš pradedant tolimesnius darbus. Suprantame, kad be patirties sunku žinoti ir atpažinti automobilio gedimus, bei nuspręsti kokios paslaugos Jums reikalingos.  BMW servisas Vilniuje apžiūrės Jūsų automobilį ir pateiks tinkamus įvertinimus susijusius su automobilio gedimu.
  Saugumas. Garantija. Mes suteikiame garantijas visiems atliktiems darbams, laikomės įstatymų ir automobilio detalių gamintojų nustatytų reikalavimų. Mūsų misija - užtikrinti, kad Jūsų automobilis būtų patikimas ir saugus kelyje.

 


BMW servisas Vilniuje. Dažniausiai atliekamos paslaugos:

BMW amortizatorių keitimas

Mes visi mėgstame tylų ir tolygų važiavimo pojūtį. Bet ką daryti, kai Jūsų kelionė tampa nekomfortiška dėl nekokybiškų amortizatorių? BMW servisas atliks amortizatorių keitimą kokybiškai ir užtikrins patogų  bei stabilų važiavimą. Amortizatorių keitimas vienas iš svarbesnių techninio aptarnavimo pagrindų automobiliui, kuris gali turėti tiesioginės įtakos automobilio  saugumui.


BMW kompiuterinė diagnostika

BMW automobiliuose naudojama sudėtinga elektroninė sistema, todėl kompiuterinė diagnostika gali būti naudinga norint aptikti problemas, susijusias su variklio valdymo sistema, stabdžių sistema, pavarų dėžės sistema ir kitomis automobilio dalimis.  BMW servisas siūlo moderniausią kompiuterinę diagnostiką, leidžiančią mums suprasti ir išspręsti visas  priežastis susijusias su Jūsų automobilio gedimu prieš tai, kol jos taps dar  rimtesnėmis problemomis. Neleiskime mažoms problemoms tapti didelėmis. Kompiuterinei diagnostikai atlikti naudojama speciali įranga, kuri gali susijungti su automobilio kompiuterine sistema ir skaityti klaidų kodus, parametrus ir duomenis. Tai gali leisti greitai nustatyti, kas neveikia arba kokią informaciją siunčia automobilio kompiuteris. Svarbu paminėti, kad kompiuterinė diagnostika gali būti atliekama tiek prevenciniu tikslu, siekiant išvengti būsimų problemų, tiek ir taisymo tikslais, kai jau yra pastebėta automobilio gedimo problema.


 

Registracija
Internetu arba +37063814729

 


BMW generatorių remontas

Generatorių remontas tai procesas, kurio metu atliekami darbai, siekiant atkurti generatoriaus veikimą ir funkcionalumą. Jei pastebite, kad generatorius nesukuria pakankamai elektros energijos arba yra kitų problemų, gali prireikti jo remonto ar net keitimo. Generatoriaus remontas gali būti sudėtingas ir reikalauti specialios įrangos bei žinių apie elektros sistemos veikimą. Mūsų BMW servisas Vilniuje atliks reikiamus žingsnius generatorių gedimo priežastims nustatyti:


 • Diagnostika. Pirmas žingsnis nustatyti generatoriaus gedimą arba problemą. Tai gali būti susiję su generatoriaus elektros komponentais, mechaninėmis dalimis ar kitomis sistemos dalimis. 
 • Išardymas. Po kompiuterinės diagnostikos gali prireikti išardyti generatorių, kad būtų galima tiksliau įvertinti gedimo pobūdį.
 • Komponentų keitimas. Sugedusias arba neveikiančias dalis, tokias kaip generatoriaus stebulė, reguliatorius, perdavimo mechanizmas arba kiti elektroniniai komponentai, gali būti keičiami naujais arba remontuojami.
 • Šilumos apdorojimas. Kartais generatorių gali paveikti perkaitimas. Tuomet atliekame kondensatorių tikrinimą arba jų keitimą.
 • Elektros tikrinimas. Generatorius būtina tikrinti, ar jie generuoja tinkamą elektros įtampą ir srovę, ar ne. BMW servisas Vilniuje gali tai atlikti naudojant specialią įrangą, kuri matuoja generatoriaus veikimą.
 • Surinkimas.  Po visų atliktų remonto darbų, generatorius vėl surenkamas ir paruošiamas naudojimui.
 • Išbandymas. Mūsų BMW servisas Vilniuje išbando ir įsitikina  kad generatorius veikia tinkamai. Tai gali apimti generuojamos elektros energijos tikrinimą įvairiose apkrovose ir kitas bandymo procedūras.


BMW kuro siurblių remontas

BMW automobiliuose naudojami kuro siurbliai atlieka svarbų vaidmenį tiekiant degalus varikliui. Jei pastebėjote kuro siurblio gedimą arba jei variklis neturi pakankamai galios, gali prireikti kuro siurblio remonto arba netgi keitimo. Remontą apima:


 •  Diagnostika
 • Kuro siurblio išmontavimas

 • Detalių patikrinimas ir keitimas

 • Valymas

 • Surinkimo darbai


BMW stabdžių kaladėlių keitimas

Stabdžių kaladėlės užtikrina, kad kiekvienas Jūsų automobilio sustojimas būtų saugus. BMW servisas Vilniuje pasiruošęs atlikti stabdžių kaladėlių keitimą, kuris užtikrins tinkamą automobilio stabdymo manevrą. Jei pastebite, kad Jūsų BMW automobilio stabdžiams trūksta efektyvumo, yra daug triukšmo tai gali būti signalas, kad reikia pakeisti stabdžių kaladėles. Mes atliksime senų kaladėlių keitimą naujomis. Naujos stabdžių kaladėles dedamos į stabdžių mechanizmą. Būtinas dėmesys, kad kaladėlės būtų teisingai sumontuotos ir kad visos kitos dalys būtų tinkamai užsuktos bei  pritvirtintos. 


BMW važiuoklės remontas

BMW važiuoklės remontas gali būti labai sudėtingas, nes jis apima keletą svarbių automobilio dalių, tokių kaip amortizatoriai, spyruoklės, stabilizatoriai, taip pat kitos susijusios dalys. BMW servisas Vilniuje atliks: diagnostiką, išardys ir nuims su važiuokle susijusias dalis tokias kaip amortizatoriai ir spyruoklės, surinks naujas arba suremontuotas senas važiuoklės dalis pagal gamintojo rekomendacijas, bei atliks visas kitas su važiuoklės remontu susijusius darbus.


 

Registracija
Internetu arba +37063814729

 


BMW turbinų remontas

Turbina - variklio dalis, kuri padeda didinti variklio galingumą. Turbinų remontas yra sudėtingas procesas ir dažnai turėtų būti atliktas profesionalaus automobilių remonto serviso. BMW servisas Vilniuje turintis specifinių žinių ir įgūdžių atliks išsamią turbinos diagnostiką, pašalins defektus atliks turbinos restauravimo ir remonto darbus. BMW turbinų remontas yra delikatus, bet reikalingas procesas, kuris reikalauja profesionalumo ir meistriškumo. 


BMW starterių remontas

Automobilio starteris yra elektros variklis, kuris skirtas paleisti variklį. Šis įrenginys leidžia varikliui pradėti darbą. Automobilio starterio remontas gali būti atliekamas, jei pastebite starterio veikimo problemų, tokių kaip sunkus variklio paleidimas arba starterio neveikimas. BMW servisas Vilniuje pasiruošęs atlikti visus su starterių remontu susijusius darbus. Jeigu remontas nepadeda arba starteris yra labai senas ir sugedęs, gali prireikti pakeisti visą starterį nauju. 


BMW pagrindinio diržo keitimas

BMW pagrindinio diržo keitimas ne tik apsaugo Jūsų automobilį nuo neplanuotų sustojimų, bet ir užtikrina, kad variklis veiktų efektyviai ir sklandžiai. Ši automobilio dalis yra gyvybiškai svarbi, todėl savalaikis jos keitimas apsaugo nuo rimtų variklio pažeidimų. BMW servisas Vilniuje turintis atsakingus, profesionalius specialistus atliks pagrindinio diržo keitimą , užtikrindamas, kad Jūsų kelionės būtų saugios.


BMW variklio grandinės keitimas

BMW variklio grandinė yra svarbi variklio dalis, kuri valdo variklio darbą. Jos tinkamas veikimas būtinas siekiant užtikrinti variklio efektyvumą ir ilgaamžiškumą. Jei pastebite variklio grandinės nusidėvėjimo požymius, tai nedelsiat atvykite jos keitimui, nes kitu atveju rizikuojate sugadinti patį variklį, o jo remontas ar netgi keitimas gali būti sudėtingas ir daug laiko bei išlaidų reikalaujantis procesas. BMW servisas nustatys ar būtina keisti Jūsų BMW automobilio grandinę atlikęs išsamią diagnostiką.


BMW purkštukų remontas

Purkštukai atsakingi už kuro purškimą į variklio cilindrus, todėl jų tinkama būklė yra svarbi efektyviam variklio veikimui. Jei pastebite problemų su kuro purkštukais, BMW servisas pasiruošęs Jums padėti. BMW purkštukų remonto apimtis priklauso nuo konkrečių purkštukų modelio ir problemos sunkumo. Sugedus nors vienam purkštukui Jūsų BMW automobilio variklis jau nebegalės veikti efektyviai.BMW variklio diagnostika

BMW variklio diagnostika yra būtina nustatyti galimus automobilio gedimus, arba tiesiog kontroliuoti variklio veikimą. BMW servise ši diagnostika dažniausiai atliekama naudojant specialius diagnostikos įrenginius, kurie gali komunikuoti su automobilio valdymo bloku (ECU) ir suteikti išsamią informaciją susijusią su variklio būkle. Mūsų komanda naudoja pažangią technologiją, kad „kalbėtųsi“ su Jūsų automobiliu ir išgirstų, ką jis turi pasakyti apie savo būklę. Prijungus diagnostikos įrenginį (dažniausiai tai yra OBD-II diagnostikos prievadas)  prie Jūsų BMW automobilio bus atliktas:


 • Klaidų kodų skaitymas iš automobilio valdymo bloko (ECU). Šie kodai gali suteikti informaciją apie galimas problemas, kurios gali paveikti variklio veikimą.
 • Gedimų interpretavimas. Su diagnostikos programa galite interpretuoti gautus klaidų kodus, bei gautą informaciją apie konkrečias BMW automobilio problemas.
 • Gedimų šalinimas. Tai gali būti nuo paprastų prietaisų keitimo iki sudėtingesnių remontų.
 • Variklio parametrų stebėjimas. Tai naudinga nustatant problemas arba optimizuojant variklio veikimą.

BMW tepalų keitimas

Tepalų keitimas padeda išlaikyti variklio veikimą, sumažinti trintį tarp judančių dalių ir užtikrinti optimalų variklio šiluminį režimą. BMW servisas Vilniuje atliks tepalų keitimą, kad Jūsų BMW automobilio veikimas būtų ilgas be papildomų sutrikimų.


BMW sankabos remontas

Kiekvienas vairuotojas, kuris myli savo automobilį, supranta, kokia malonė yra pajusti, kaip sankaba reaguoja į Jūsų kiekvieną judesį, lyg subtilus ir patikimas partneris. BMW automobiliuose sankaba yra svarbi sistema, perduodanti sukimo momentą nuo variklio pavarų dėžei. Sankabos gedimas gali sukelti sunkumų pavarų perjungimo metu, taip pat trūkčiojimą ar kitus nepageidaujamus veiksmus. Jei pastebite, kad Jūsų BMW automobilio sankaba sukelia sunkumų perjungiant pavaras mūsų BMW servisas Vilniuje pasiruošęs Jums padėti.


Mes ne tik teikiame kokybiškas BMW remonto paslaugas Vilniuje, bet ir orientuojamės į klientų patogumą bei individualius poreikius.  BMW servisas Vilniuje  pasiryžęs kurti ilgalaikius santykius su savo klientais.


 

Jūsų patogumas, saugumas ir geroji patirtis yra mūsų prioritetas, todėl mūsų įsipareigojimas yra atlikti kiekvieną darbą su aistra, profesionalumu ir su dėmesiu į smulkmenas.


 

Registracija
Internetu arba +37063814729